<< Wróć do listy

WYBRANE ATRAKCJE DLA DZIECI

  • Kolejną wycieczką pełną wrażeń jest Tramwaj Wodny po jeziorze Jamno. Jezioro jest 9 co do wielkości jeziorem w Polsce, a 3 w województwie zachodniopomorskim. Tramwaj Wodny rozpoczyna swoją trasę z przystani Jamno w Koszalinie i płynie do dwóch kolejnych przystani: Unieście I i Unieście II. Czas trwania całego rejsu to około 2 godz., ale zawsze możemy wysiąść wcześniej i rozkoszować się pięknymi bałtyckimi plażami w Mielnie lub Unieściu. Rejs „Koszałkiem” dostarcza niesamowitych wrażeń ze względu na wyjątkowe walory widokowe.

 

  • Park Rozrywki Pomerania jest największym parkiem rozrywki na Pomorzu Zachodnim. Tu na pewno cała rodzina będzie mogła spędzić czas na zabawie. Na terenie parku znajdują się atrakcje zewnętrzne, dostępne sezonowo oraz całoroczne, czynne niezależnie od pogody. Znajdziesz tu hale zabaw, wioski wikingów czy wesołe miasteczko.

 

  • Kolejną atrakcją dla dzieci, ale nie tylko, jest mieszczący się w Zieleniewie k/Kołobrzegu Park Rozrywki Dziki Zachód. Napad na bank, wioska indiańska, poszukiwacze złota, jazda w beczkach pokazy kaskaderskie to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na nas w tym miejscu.

 

  • Koszalińska Kolej Wąskotorowa zainteresuje każdego. Z małego dworca kolei wąskotorowej wyruszamy w podróż zabytkową 120-letnią koleją nad malownicze jezioro w Rosnowie. Trasa wąskotorówki wiedzie urokliwym leśnym szlakiem. Nad samym jeziorem położonym w Rosnowie (byłe osiedle wojskowe), czeka na nas wiele atrakcji: wycieczka z przewodnikiem na zaporę, przejażdżka drezyną, ognisko, gry i zabawy dla dzieci oraz rowery wodne.
Skip to content