<< Wróć do listy

WYBRANE ATRAKCJE DLA DZIECI

  • Mini ZOO Charlotta – jeśli na koncerty jadą całe rodziny, dla milusińskich wielką atrakcją będzie wycieczka do mini zoo na terenie kompleksu, Wodne Safari z rejsem statkiem, skąd można podglądać niektóre zwierzęta i ptaki oraz największa frajda – „zejściem na ląd” – na wysepkę „Madagaskar” z prawdziwymi lemurami, które można dotknąć, pogłaskać i zrobić z nimi fotkę, ponieważ kapitalnie pozują do zdjęć. Jest tutaj około 50 gatunków zwierząt, spory teren, łatwy do przejścia nawet z bardzo małymi dziećmi i osobami niepełnosprawnymi.

 

  • Polecamy również park rozrywki Leśny Kot, a w nim m.in. jeden z największych w Polsce parków linowych. 210-metrowa lina do zjazdu tyrolskiego, łączy oba brzegi jeziora Zamełowskiego. W ofercie są cztery trasy o różnej trudności, dla najmłodszych z drabinkami i możliwością kontroli rodziców. W Leśnym Kocie jest ponad 130 różnych atrakcji.

 

  • Park wodny Trzy Fale został otwarty w 2019 r. Oferuje 5 stref : rekreacji, fitness, sportową, rehabilitacji oraz SPA, a w nich kilka basenów, wodny wulkan, rwąca rzeka, grota skalna … i wiele innych.
Skip to content