<< Wróć do listy

Atrakcje dla dzieci

  • Dinopark – największy park ruchomych dinozaurów na Pomorzu. Znajdziesz tu także muzeum skamieniałości, kino 5D, park linowy oraz nieograniczony dostęp do krainy zabaw i wiele innych ciekawych miejsc na terenie parku dinozaurów. Ścieżki edukacyjne, to świetna zabawa połączona z nauką.
  • Smokolandia – kraina smoków, a także park linowy dla najmłodszych podróżników. Wyjeżdżając z Malborka w kierunku zamków w Sztumie i Kwidzynie warto zrobić przystanek i spędzić troszkę czasu w Smokolandii .
  • Parki Linowe: Malborkstones i Jumpy Park – Malborkstones to park na terenie Dinoparku, mogą z niego korzystać najmłodsi, a także ich opiekunowie. To wspaniała rozrywka dla całej rodziny. W ofercie są 4 trasy o różnych poziomach trudności, każdy znajdzie coś na swoje możliwości. Jumpy park to największy z parków linowych w mieście. Przepiękny teren nad samą rzeką Nogat, w niedalekiej odległości od Zamku i amfiteatru. Tu wśród wysokich drzew mamy możliwość zabawy dla naprawdę odważnych, z dużą dawką adrenaliny.
  • Przystań Żeglarska – coraz bardziej rozwijający się obszar naszego miasta. Z przystani popłyniemy rejsem spacerowym po rzece Nogat, gdzie zachwycać się można pięknymi widokami natury. To także doskonałe miejsce dla sportów wodnych takich jak skutery wodne i kajaki.
  • Spływy kajakowe po rzece Nogat. Najczęściej wybieraną trasą kajakową jest odcinek pomiędzy śluzą Szonowo, a śluzą Rakowiec. W połowie trasy podziwiamy widok Zamku w Malborku. Rzeka na tym odcinku ma głębokość do 2 m, delikatny nurt, wokół cisza i spokój od miejskiego zgiełku.
Skip to content